Kampanie AdWords

Czym jest Google AdWords

Google AdWords pozwala na przedstawienie oferty klientom dokładnie w momencie, w którym szukają jej w Google. Pokazuje się w odpowiedzi na pytania użytkowników, co oznacza, że trafia tylko do tych, którzy są naprawdę zainteresowani.

Możliwa jest dowolna wysokość inwestycji w reklamy. Płatność nie jest pobierana za wyświetlenia, a tylko za kliknięcia w reklamę.

Już niewielki budżet reklamowy umożliwia dotarcie do tysięcy zainteresowanych osób.

 

Linki Sponsorowane

Twoi klienci właśnie Cię szukają

Dzięki Google AdWords przed Twoją firmą otwierają się nowe możliwości. Pomożemy przeprowadzić Ci skuteczną kampanię na wybranym rynku – lokalnym lub krajowym. Z ofertą dotrzesz do tysięcy internautów szukających Twoich produktów lub usług właśnie w tej chwili.

 

Sieć reklamowa

Buduj markę i zyskuj nowych klientów

System Google AdWords to nie tylko reklamy tekstowe. Dzięki kampaniom opartym na kreacjach graficznych możliwe jest dotarcie do jeszcze szerszego grona odbiorców. Kierowanie reklam możliwe jest nie tylko na słowa kluczowe, ale także na konkretne witryny, w tym największe portale w Polsce.

 

Remarketing

Nie daj klientom o sobie zapomnieć

Działania remarketingowe w sieci Google AdWords pozwalają na dotarcie z reklamą do osób, które odwiedziły już Twoją stronę internetową. Idealnie dobrany przekaz przypomni im o Twojej firmie.

Dlaczego my

Od 2012 roku przeprowadziliśmy ponad 100 kampanii na rynkach lokalnych i 170 na rynku ogólnopolskim.

Posiadamy certyfikaty Google przyznawane profesjonalistom AdWords. Każda prowadzona przez nas kampania jest codziennie monitorowana, aby zapewnić jak największą jej efektywność.

 

 

Zainteresowany?

Skontaktuj się z nami jeszcze dziś i pozwól nam przygotować kampanię w wyszukiwarce Google specjalnie dla Ciebie. Z przyjemnością pokażemy Ci jak zwiększyć efektywność zmniejszając jednocześnie koszt dotarcia do klienta.

Po prostu napisz lub zadzwoń

 
 

Głodny wiedzy o linkach sponsorowanych Google?

Najczęściej zadawane pytania

 
My tu gadu gadu, ale ile to będzie kosztować?

Miesięczny koszt kampanii uzależniony jest od kilku czynników. Głównym jest oczywiście konkurencja w danej branży. Na szczęście masz nas. Zrobimy wszystko aby maksymalnie obniżyć koszty kliknięć w Twoje linki.

Czy ktoś w te reklamy klika?

Linki sponsorowane wyświetlają się nad wynikami wyszukiwania. Jak pokazują badania reklamy AdWords są klikane równie często (czasem i częściej), niż tak zwane wyniki organiczne znajdujące się poniżej.
Mało inwazyjna forma reklamy jaką są linki sponsorowane Google AdWords jest wykorzystywana przez największe firmy w Polsce i na świecie. Pomożemy Ci znaleźć się w ich towarzystwie.

Co, kiedy ktoś będzie klikał specjalnie?

Bez sensu pokazywać takiej osobie język. Google znalazło na to inny sposób. Mechanizmy stojące za najpopularniejszą wyszukiwarką w internecie monitorują „złe kliknięcia” i nie zostajesz za nie obciążony.

Ile powinienem przeznaczyć na kampanię AdWords?

Najczęściej na działania marketingowe firmy przeznaczają od 2 do 10 procent zysku. Swoją drogę do powiększania grona klientów możesz rozpocząć już z budżetem 200 zł miesięcznie.

Ile trwa przygotowanie kampanii?

Pełna analiza i przygotowanie całości trwa dosłownie kilka dni. W tym czasie przeprowadzamy analizę branży w której działasz i poznajemy Twoją konkurencję.

Czy to na pewno dla mnie?

Skoro dotarłeś aż tutaj wiesz, że aby odnieść sukces musisz być tam gdzie są Twoi klienci. Pomogliśmy już wielu firmom, z większością z nich współpracujemy do dziś. Jesteśmy przekonani że opłaci Ci się dołączyć do ich grona.