Social Media

Twoja marka w świecie social mediów

sm_ico

Dziś musisz być tam gdzie są Twoi klienci. Aby być skuteczniejszym od konkurencji musisz zaznaczyć swoją obecność w mediach społecznościowych. Właśnie w social mediach Twoi klienci stają się Twoimi fanami.

Dobrze zaplanowana i wdrożona strategia komunikacji zapewnia przyciągnięcie uwagi, wzbudzenie pozytywnych emocji i skuteczne zbudowanie świadomości i zaufania do Twojej marki.

Wejście w świat social mediów przynosi bezcenną korzyść – wzrost wartości Twojej marki. Wiemy jak to zrobić i z przyjemnością Ci w tym pomożemy.

Jesteśmy efektywni i efektowni

Wyróżnimy profil Twojej firmy spośród konkurencji.
Zadbamy o dynamiczny wzrost fanów Twojej marki.

Mówimy różnymi językami

Zawsze przygotowujemy jasne i łatwe w odbiorze komunikaty.
Mówimy językiem Twoich klientów.

Analizujemy i badamy

Monitorujemy wszystkie nasze działania, badamy ich efekty.
Dobieramy najbardziej skuteczne i efektywne metody dla Twojego rynku.

Działamy nieszablonowo

Nasz zespół kipi świeżymi pomysłami i kreatywnymi rozwiązaniami.
Szukamy nowych dróg i zawsze najlepszych rozwiązań.

Dlaczego my

Prowadzimy z powodzeniem działania marketingowe w mediach społecznościowych dla wielu klientów. Zarówno małych jak i dużych firm. Korzystamy z wszystkich dostępnych narzędzi, dzięki czemu możemy zaoferować pełen zakres obsługi.

Kreujemy wizerunek, moderujemy strony, przygotowujemy wszystkie treści i przeciwdziałamy kryzysom w sieci.

Zawsze, zaraz po rozpoczęciu współpracy, sprawdzamy jak postrzegany jest każdy klient i jego marka wśród internautów. Opracowujemy grupę docelową i docieramy z komunikatami tylko do potencjalnych klientów. Sprawiamy, że klienci identyfikują się z marką – stają się jej ambasadorami.

 

Zainteresowany?

Skontaktuj się z nami jeszcze dziś i pozwól nam przeanalizować jakość obecności Twojej firmy w mediach społecznościowych i internecie. Powiemy Ci gdzie są Twoi klienci i jak do nich trafić.

Po prostu napisz lub zadzwoń

 
 

Głodny wiedzy o Twojej nowej stronie?

Najczęściej zadawane pytania

 

Wszystko fajnie, ale czy mnie stać na Wasze usługi?

Na pewno nie stać Cię na to, aby obojętnie przechodzić obok potencjalnych klientów. Nie ma identycznych kampanii, nie ma takich samych przypadków. Jednak pierwsze działania w mediach społecznościowych są tańsze niż Ci się wydaje. Ile to wszystko może kosztować, z przyjemnością Ci powiemy, gdy tylko opowiesz nam o sobie.

Czy media społecznościowe to miejsce dla mojej firmy?

Skoro są tu Twoi klienci (to możemy zagwarantować), to jak najbardziej idealne miejsce dla Twojej firmy lub marki. To właśnie w social mediach Twoi klienci staną się fanami Twoich usług i produktów.

Już wrzucam posty na Facebooku ale nikt ich nie czyta. Dlaczego?

Popularność mediów społecznościowych i ilość ich użytkowników jest ogromna. Aby być skutecznym trzeba trafiać z przekazem bezpośrednio do osób zainteresowanych. Napisz lub zadzwoń do nas, a wspólnie znajdziemy drogę do Twoich klientów.

Lepiej na Facebooku czy w Twitterze? A może jeszcze Instagram?

Nie ma na to pytanie jednoznacznej odpowiedzi. Daj nam przyjrzeć się specyfice Twojego biznesu, dobierzemy dla Ciebie najbardziej odpowiednie media społecznościowe. Zadbamy o spójną komunikację i otworzymy przed Twoją firmą mnóstwo nowych możliwości.